Kim
jesteśmy?

HTT Hungaricum Tours & Travel jest biurem podróży świadczącym usługi turystyczne na terenie Węgier, zarówno dla turystów grupowych, jak i klientów korporacyjnych. Od wielu lat z dużym powodzeniem zajmujemy się kompleksową organizacją różnorodnych świadczeń dla kontrahentów i partnerów międzynarodowych. Doświadczenie i wyspecjalizowanie się w turystyce przyjazdowej pozwoliło nam wprowadzić innowacyjne i atrakcyjne rozwiązania pobytowe. Stawiamy przede wszystkim na jakość pobytu i komfort jego uczestników.

Głównym profilem
naszej działalności

są rezerwacje hotelowe i restauracyjne, organizacja wieczorów folklorystycznych, rejsów widokowych, degustacji win i wielu dodatkowych atrakcji w samym Budapeszcie, a także w innych ciekawych miejscach, takich jak Balaton, Eger, Tokaj, Hajduszoboszlo, Szeged, Pecs, regiony winiarskie Węgier. Dla klientów korporacyjnych usługi turystyczne poszerzamy o całościową organizację świadczeń biznesowych: przygotowanie bankietów, konferencji, spotkań integracyjnych, teambuildingów czy szkoleń. Wieloletnie doświadczenie w turystyce grupowej i w branży MICE pozwala nam pochwalić się gronem wielu zadowolonych klientów.

rezerwacja hoteli,
restauracji

organizacja
atrakcji

organizacja
konferencji

Nasz zespół

Agnes Nagy

w-ce prezes spółki, koordynator programów turystycznych
Z urodzenia Węgierka . Jest twórcą nieszablonowych i oryginalnych programów turystycznych na terenie całych Węgier . Jedna z najlepszych przewodników miejskich w Budapeszcie i doskonały koordynator naszych programów. Dziś jako prezes HTT Hungaricum Tours and Travel służy radą I pomocą w sytuacjach wymagających dużej uwagi i zaangażowania . Pomaga jej w tym ogrom zdobytego doświadczenia i szczere zamiłowanie do ludzi , podróży, kultury i historii.

Piotr Kałwa

prezes spółki, koordynator wydarzeń MICE, odpowiedzialny za kontakty w krajach Beneluxu i na Bałkanach.
To człowiek, który o swoich doświadczeniach w turystyce napisałby kilka tomów. Związany z branżą od ponad 30 lat, pilot z prawdziwego powołania, świetny organizator, a na przestrzeni ostatnich lat właściciel kilku biur podróży w Polsce. Kilkanaście lat temu postanowił związać się z Węgrami na dobre, ale w bardzo udany sposób łączy życie w tym pięknym kraju z pobytami w rodzinnym Krakowie. Ceni sobie życie w Budapeszcie i w swoim letnim domu nad Balatonem. Swoją pasją do turystyki i branży MICE zaraża swoją rodzinę i przyjaciół.

Maciej Adamczyk

koordynator programów turystycznych, pilot, przewodnik, odpowiedzialny za kontakty w Polsce
Związany z turystyką od 15 lat. Nieobca jest mu tematyka dotycząca organizacji wydarzeń biznesowych, ponieważ wiele lat skutecznie działał w branży MICE. Jego serce skradła jednak turystyka grupowa, dlatego od ponad dekady regularnie przebywa na Węgrzech, pracując jako pilot, przewodnik i koordynator wyjazdów.

Walenty Łukasz

pilot, koordynator programów turystycznych
Młoda krew w zespole, która nie oznacza jednak braku doświadczenia. W swojej karierze zawodowej ma na koncie pilotaż kilku dużych wycieczek. Z każdą grupą doskonali swoje umiejętności w zakresie organizacji i koordynacji węgierskich programów. Robi to dużym wdziękiem, zapałem i zaangażowaniem, dbając jednocześnie o dobre samopoczucie każdego uczestnika pobytu.

Beatrix Timar

Szef działu rezerwacji i kontaktów z kontrahentami.
Bea działa w branży od kilkunastu lat. Zna prawie wszystkich kluczowych graczy na węgierskim rynku turystycznym. Dostarcza nowych kontaktów businessowych i odpowiada za zawieranie umów z kluczowymi kontrahentami firmy . Organizatorka wspaniałych obozów sportowych zimą i latem . Związana z HTT od momentu powstania firmy .

Turystyka

grupowa

Oferta

korporacyjna