Oferta
korporacyjna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów od lat poszerzamy ofertę turystyczną o usługi związane z branżą MICE. Budapeszt i okolice okazują się być doskonałym miejscem do przeprowadzenia spotkań biznesowych, wyjazdów nagrodowych, pobytów integracyjnych, ale także szkoleń, konferencji czy prestiżowych bankietów.

Czytaj dalej

Niestandardowe
rozwiązania

Potrafimy w tym zakresie zaskoczyć niestandardowymi rozwiązaniami, które na długo zapadają w pamięci. Naszą ofertę dostosowujemy bezpośrednio do potrzeb naszych klientów. Oprócz standardowych rozwiązań, dysponujemy powierzchniami konferencyjnymi, obiektami noclegowymi oraz transportem najwyższej klasy i jakości, odpowiemy zatem na wszelkie zapytania rangi premium.

Czytaj dalej

Dopasowane
do oczekiwań

Zawsze dopasowujemy ofertę pobytową do oczekiwań i możliwości klientów, proponując uzupełnienie jej o usługi turystyczne, co niezmiennie cieszy się dużą popularnością i doskonale sprawdza się w praktyce.

Masz pytania?

Masz pytanie?
Zadzwoń!

Turystyka

grupowa

Od lat specjalizujemy się w obsłudze klienta grupowego. Przygotujemy kompleksową ofertę pobytową dla grup lokalnych i międzynarodowych w każdym zakątku Węgier. Nasze programy tworzymy w oparciu o bogate doświadczenie, ale także… przyszłość, śledząc jednocześnie najnowsze trendy na rynku turystyki węgierskiej i dostosowując się do panujących standardów, warunków i nowych rozwiązań.

Czytaj więcej