Turystyka
grupowa

Od lat specjalizujemy się w obsłudze klienta grupowego. Przygotujemy kompleksową ofertę pobytową dla grup lokalnych i międzynarodowych w każdym zakątku Węgier. Nasze programy tworzymy w oparciu o bogate doświadczenie, ale także patrzymy w przyszłość, śledząc jednocześnie najnowsze trendy na rynku turystyki węgierskiej i dostosowując się do panujących standardów, warunków i nowych rozwiązań.

CZYTAJ DALEJ

Stawiamy na jakość pobytu
i komfort uczestników

Zapraszamy do zwiedzania klasycznych i najbardziej popularnych miejsc, takich jak Budapeszt, Miszkolc, Balaton, Eger, ale zachęcamy także do poznania tych mniej znanych, które za każdym razem wzbudzają zachwyt i wywołują emocje, m.in. Badascony, Pecz, Heviz. Naszym kontrahentom proponujemy pełen zakres usług: od przygotowania programu, przez organizację całości świadczeń pobytowych, do oprowadzenia i pilotażu grupy.

Czytaj dalej

Oferty ekonomiczne
oraz premium

Wszystko to dostosujemy bez trudu do zaplanowanego budżetu, posiadamy bowiem rozwiązania umożliwiające przedstawienie zarówno ekonomicznej oferty, jak i takiej w wersji premium.

Masz pytania?

Masz pytanie?
Zadzwoń!

Oferta

korporacyjna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów od lat poszerzamy ofertę turystyczną o usługi związane z branżą MICE. Budapeszt i okolice okazują się być doskonałym miejscem do przeprowadzenia spotkań biznesowych, wyjazdów… nagrodowych, pobytów integracyjnych, ale także szkoleń, konferencji czy prestiżowych bankietów.

Czytaj więcej